لايحه باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا

لايحه: باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا شهرستان سمنان فروردین ماه باشگاه خبرنگاران سمنان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی انتخابات عرصه مبارزات «بگم بگم» نیست/ دولت اصلاحات با کفایت روحانی در حل مساله

رییس ستاد انتخابات روحانی گفت : دولت اصلاحات با سیاستگذاری خرازی و روحانی در حل مساله هسته‌ای گام برداشت.

انتخابات عرصه مبارزات «بگم بگم» نیست/ دولت اصلاحات با کفایت روحانی در حل مساله

شریعتمداری : انتخابات عرصه مبارزات «بگم بگم» نیست/دولت اصلاحات با کفایت روحانی در حل مساله هسته ای گام برداشت

عبارات مهم : اینترنت

رییس ستاد انتخابات روحانی گفت : دولت اصلاحات با سیاستگذاری خرازی و روحانی در حل مساله هسته ای گام برداشت.

به گزارش ایلنا، محمد شریعتمداری در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی گفت: در آستانه ورود به یک واقعه بزرگ سیاسی در تاریخ جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هستیم. همه تلاش ها را در هفته های اخیر جهت ایجاد همکاری حداکثری در میان همه مردم و انتقال این مفهوم که حق تعیین آینده جهت گزینش بالاترین مقام اجرایی کشور برعهده مردم هست، انجام دادیم.

انتخابات عرصه مبارزات «بگم بگم» نیست/ دولت اصلاحات با کفایت روحانی در حل مساله

او افزود: گاهی در اذهان این نظر و پرسش وجود دارد که سهم دستگاه اجرایی چقدر است و گاهی این سهم محدود فرض می شود. امروز مقایسه های روشن و مشخصی شکل گرفته هست. رهبری سال ها است که کشور را هدایت می کنند ولی عنصر دولت در دوره هایی تغییراتی دارد. امروز همه شاخصه های موثر در عرصه های متفاوت را از ابتدای انقلاب تا به امروز مشاهده می کنید.

رییس ستاد انتخاباتی روحانی یادآور شد: می توان دولت جنگ، دولت سازندگی، دولت اصلاحات به وسیله سیدمحمد خاتمی و دولت احمدی نژاد را مقایسه کرد و در چهار سال اخیر دولت به وسیله روحانی اداره می شود. با مقایسه این دولت ها می توان حضور مردم در انتخابات ها را مشاهده کرد. در روزهای نهایی دولت خاتمی با مساله پرونده هسته ای روبرو بودیم و دشمن های جهت کشور عزیزمان ایران پرونده سازی کرده بودند. دولت اصلاحات با سیاستگذاری مردها خرازی و روحانی با کفایت در حل این مسیر گام برمی داشت و با وجود ادامه تحقیقات هسته ای، این پرونده به درستی هدایت می شد.

رییس ستاد انتخابات روحانی گفت : دولت اصلاحات با سیاستگذاری خرازی و روحانی در حل مساله هسته‌ای گام برداشت.

او افزود: با عوض کردن دولت و بی توجهی به خارج، پرونده مان نه به شورای حکام می رود و نه به شورای امنیت می رود و نه قطعنامه می گیریم. به عبارتی، با عدم توجه به مساله هسته ای و عدم تدبیر دچار واقعه صدور قطعنامه های وحشیانه علیه کشور عزیزمان ایران شدیم که هشت سال کشور را با بحران های اساسی روبرو کرد.

شریعتمداری گفت: یکی از علل رشد منفی اقتصادی در دولت قبل و از دست دادن رشد اقتصادی میانگین شش درصدی به خاطر عدم توجه به تدبیر و عقلانیت بود. تورم کنترل شده است به وسیله دولت خاتمی در دوره بعد به گونه ای شد که با تورم و شرایط وخیمی روبه رو باشیم به گونه ای که تورم ۱۱ درصدی به ۴۶ درصد رسید.

حاکم شدن فضای نه امن بلکه امنیتی در کشور، محدود شدن فعالیت در عرصه های سیاسی و امنیتی به علت عدم شرکت مردم در انتخابات حاصل این دوره بود. این عنوان مهمی است که باید به مردم انتقال داده شود و گفت که حضور شما در آینده کشور تاثیر گذار هست. حضور و همکاری حداکثری موحب استمرار عقلانیت و تدبیر می شود و ضامن کشور است.

انتخابات عرصه مبارزات «بگم بگم» نیست/ دولت اصلاحات با کفایت روحانی در حل مساله

او با اشاره به رونمایی از سایت های مهم و رسمی ستاد حسن روحانی در انتخابات گفت: این سایت ها متعلق به ستاد آقای روحانی و بیانگر نظر های ایشان هست. علاوه بر آن، ستاد خبری ایجاد شده است که مسئولیت آن با آقای خانجانی هست. پایگاه های خبری، اینستاگرام و شبکه های مجازی به وسیله ستاد آقای روحانی اعلام می شود. تا آخر انتخابات، روزنامه دو برگی به نام آرزوی بزرگ ملی به وسیله ستاد منتشر می شود و در اختیار مردم قرار می گیرد.

شریعتمداری یادآور شد: همه این توانایی در سایه یک اقدام اساسی در دولت تدبیر و امید رخ داده هست. ما در روزی که این دولت بر سرکار آمد، میزان سرمایه گذاری محدودی در زیرساخت های ارتباطاتی مشاهده می کردیم. ۲۰ میلیارد سرمایه گذاری در حوزه آی سی تی شکل گرفته هست. دولت با برقراری ثبات و آرامش در عرصه های متفاوت توانسته جمع کثیری از مردم جهت همکاری در عرصه های متفاوت گرد آورد و بخش عمده ای از آنها از جوانان هست. ۱۵ میلیارد بخش شخصی بوده است و تنها ۵ میلیارد سرمایه گذاری دولتی بوده است.

رییس ستاد انتخابات روحانی گفت : دولت اصلاحات با سیاستگذاری خرازی و روحانی در حل مساله هسته‌ای گام برداشت.

او گفت: سرعت اینترنت قبل از این دولت ۱۲۸ بیت بود ولی این سرعت امروز نامحدود شده است هست. در روستاها در شرایطی که دولت یازدهم بر سرکارآمد، با تاکید روحانی گسترش اینترنت در دستور کار وزارت ارتباطات قرار داده شد در حالی که این مساله تا پیش از حضور دولت نزدیک به صفر بود. بالغ بر ۲۵ هزار دِه در کشور از این نعمت برخودار هستند. این وعده را هم می دهیم که تا آخر این دولت تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار از دسترسی به اینترنت برخودار باشند که بالغ بر ۳۴ هزار و ۵۰۰ دِه است.

رییس ستاد انتخاباتی روحانی تاکید کرد: هنگامی که این دولت بر سرکار آمد، ۳ میلیون کاربر داشتیم ولی امروز مصرف کنندگان اینترنت به ۴۰ میلیون نفر رسیده و ۱۳۰ هزار اپلیکیشن اینترنتی فعالیت می کنند. ۵۷ درصد خانوار ایرانی از اینترنت برخودار هستند در حالی این درصد کمتر از ۳۰ درصد بود. با وجود یک و دو دهم میلیارد صفحه فارسی، امروز حدود ۴ میلیارد صفحه فارسی در دنیای مجازی ایجاد شده است است.

انتخابات عرصه مبارزات «بگم بگم» نیست/ دولت اصلاحات با کفایت روحانی در حل مساله

او یادآور شد: با تلاش همکاران روحانی ستاد انتخاباتی ایشان موفق شده است است که برنامه دولت بعدی را با شعار آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت رونمایی کند و این معنا را به جامعه انتقال یافته کند که مبارزات انتخاباتی مبارزات بگم بگم نیست بلکه مبارزات برنامه های افراد هست. همه نامزدها باید در کارنامه خود یک برنامه و سابقه درخشان در سوابق اجرایی داشته باشند تا مردم این استنباط را داشته باشند که فردی که می خواهد مدیر جمهور شود توانمند هست. سند دیگری به نام گزارش عملکرد دولت یازدهم تهیه شده است است که به زودی در اختیار افکارعمومی قرار می گیرد.

شریعتمداری در آخر گفت: وکیلی به عنوان عضو هیات رئیسه مجلس در ستاد روحانی مسئولیت سخنگویی ستاد را بر عهده دارد و در موارد مهم مواضع ستاد را در اختیار افراد قرار می دهد.

واژه های کلیدی: اینترنت | انتخابات | اینترنتی | حسن روحانی | شریعتمداری | ستاد انتخابات | رییس ستاد انتخابات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs