لايحه باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا

لايحه: باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا شهرستان سمنان فروردین ماه باشگاه خبرنگاران سمنان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال را از بین بردن شده است بدانید! ، تسویه یا جلب رضایت همه شاکیان قدیمی و تازه شرط حضور در لیگ آسیا

در روزهایی که همه توجه ها به دربی پایتخت معطوف شده است هست، کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال تصمیم گیری راجع به حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آ

استقلال را از بین بردن شده است بدانید! ، تسویه یا جلب رضایت همه شاکیان قدیمی و تازه شرط حضور در لیگ آسیا

تسویه یا جلب رضایت همه شاکیان قدیمی و تازه شرط حضور در لیگ آسیا/استقلال را از بین بردن شده است بدانید!

عبارات مهم : ایران

در روزهایی که همه توجه ها به دربی پایتخت معطوف شده است هست، کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال تصمیم گیری راجع به حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده است.

پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان فصل بعد هستند ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران اعلام کرده که حضور در لیگ قهرمانان سال آینده منوط به بسته شدن نزدیک به صد پرونده ای است که در تمامی این سالها از سوی فدراسیون فوتبال راجع به آنها حکم قطعی صادر شده است است.

استقلال را از بین بردن شده است بدانید! ، تسویه یا جلب رضایت همه شاکیان قدیمی و تازه شرط حضور در لیگ آسیا

از اخطار ای اف سی اینطور برمی آید که علاوه بر نفت، احتمال از بین بردن استقلال از آسیا حتی زیادتر از خود نفت هم است و حتی پرسپولیس هم درخطر از دست دادن سهمیه آسیایی قرار گرفته و تراکتورسازی هم اگر نجنبد مجوز حضور در لیگ قهرمانان را دریافت نخواهد کرد!

دیگر مهلتی باقی نمانده

در روزهایی که همه توجه ها به دربی پایتخت معطوف شده است هست، کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال تصمیم گیری راجع به حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آ

تیم های ایرانی تا هشتم مهر امسال جهت اخذ مجوز حرفه ای و پرداخت بدهی ها مهلت داشتند. چند روز قبل از این مهلت، نفت و استقلال کارها مورد نیاز را انجام نداده بودند و علاوه بر این با مسئله عدم تسویه حساب هم مواجه بودند ولی پرسپولیس و تراکتورسازی حداقل جهت مجوز حرفه ای، کارها مربوطه را با بارگذاری مدارکی چون ورزشگاه و زمین تمرینی تیم های بزرگسالان و پایه، آکادمی، اوضاع مالکیتی، ساختاری و چارت تشکیلاتی و مدیریتی و دیگر موارد را در سامانه اخذ مجوز حرفه ای بارگذاری کرده بودند و برهمین مبنا سایت نود هم اوایل مهرماه از از بین بردن قریب الوقوع نفت و استقلال خبر داد که یکی دو روز بعد مورد تایید مدیر صدور مجوز حرفه ای شرکت لیگ هم قرار گرفت.

البته این را باید گفت که نمایندگان کشور عزیزمان ایران شانس آوردند که مشورت های تاج در سفر به مالزی جواب داد و مهلت تیم های ایرانی تا هشتم آبان ماه تمدید شد. هر چهار کلوب حالا فقط تا دوشنبه وقت دارند و خبرهایی به سایت نود رسیده که نشان می دهد سخت گیری و به عبارتی بهتر قانون مداری ای اف سی فقط راجع به بدهی هایی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا گزارش شده است نیست و فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران مکلف است تیم هایی را به عنوان نماینده خود به ای اف سی معرفی کند که هیچ بدهی قطعی و مسجل شده است ای نداشته باشند.

احکام داخلی چالش تازه جهت نمایندگان ایران

در واقع چهار نماینده کشور عزیزمان ایران می بایست بدهی های خود به طلبکارانی که طی این سالها از کمیته انضباطی و استیناف حکم قطعی دریافت کرده اند پرداخت کنند و یا رضایت آنها را جلب کنند و علاوه بر این از سایر استانداردهای مورد نیاز جهت حضور در لیگ قهرمانان برخوردار باشند. فدراسیون فوتبال هم مکلف است بر اساس الزام ای اف سی تیم هایی را معرفی کند که بدهی های خود را با طلبکار تعیین وظیفه کرده اند و بالفرض اگر تیمی به ای اف سی معرفی شود و بعدا اثبات شود که این تیم بدهی دارد، سهمیه کشور عزیزمان ایران از بین خواهد رفت. آنطور که سایت نود در این باره استعلام کرده سه تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی به روایتی بین هشتاد تا صد پرونده در کمیته های انضباطی و استیناف دارند که راجع به آنها مدتهاست حکم قطعی صادر شده است و این سه تیم مکلف و موظف هستند با تمامی شاکیان خود تسویه کرده و یا رضایت آنها را جلب کنند. این در حالی است که باشگاهها با شاکیانشان تسویه حساب نکرده اند و رضایت آنها هنوز جلب نشده هست. توصیه عجیب این است که هر چهار نماینده بدهی هایی از یکی دو میلیون تومان تا بیش از یک میلیارد تومان هم دارند! اینکه آیا باشگاهها بدهی های سبک را تسویه حساب نکرده اند هم در نوع خودش عجیب است.

استقلال را از بین بردن شده است بدانید! ، تسویه یا جلب رضایت همه شاکیان قدیمی و تازه شرط حضور در لیگ آسیا

تراکتورسازی کمترین چالش، استقلال بیشترین چالش

در این میان تراکتورسازی با پرونده های گمتری درگیر است ولی حل و فصل بیش از صد پرونده جهت سه کلوب پرطرفدار، قطعا بار مالی زیادی را به همراه دارد. خصوصا اینکه اخیرا تراکتورسازی با ده شاکی خارجی و فیفایی خود تسویه کرده و پرسپولیس هم علاوه بر درگیر بودن با حکم یک و نیم میلیارد تومانی فیفا به نفع گولچ در cas ، تازه بدهی یک میلیارد و ششصد میلیون یورویی ژوزه و دستیارانش را پرداخت کرده هست. در حال حاضر شرایط به گونه ای است که نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران علاوه بر مواجه بودن با ابهام مالکیتی و بعضی تعلل ها در اخذ مجوز حرفه ای بدهی های پرداخت نشده ای دارد که فدراسیون را مجاب کرده به ذوب آهن اصفهان اعلام اماده باش کند. در میان سه تیم دیگر پرسشها استقلال حادتر به نظر می رسد تا جایی که چند روز پیش از قول تاج عنوان شد استقلال اگر بدهی هایش را در روزهای آتی تسویه نکند از آسیا از بین بردن می شود. این مصاحبه هر چند از سوی تاج تکذیب شد ولی بسیاری این تکذیبیه را به برگزاری دربی ربط دادند. کلوب استقلال هم در بیانیه ای تاکید کرد جهت اخذ مجوز حرفه ای تمامی کارها مورد نیاز را انجام داده هست. در این بیانیه که شب قبل از دربی صادر شد روی اخذ مجوز حرفه ای مانور شد ولی راجع به پرداخت بدهی ها هیچ توضیحی داده نشد در حالی که حل و فصل بدهی ها یکی از آیتم های مهمی است که ای اف سی روی آن تاکید دارد و در این باره مماشات هم نمی کند تا جایی که اخیرا پنج تیم عربستانی و دو تیم اماراتی نتوانستند مجوز حضور در لیگ قهرمانان را بگیرند و فدراسیون فوتبال عربستان و امارات به علت برخورداری این باشگاهها از بدهی از معرفی آنها به ای اف سی خودداری کردند.

در روزهایی که همه توجه ها به دربی پایتخت معطوف شده است هست، کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال تصمیم گیری راجع به حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آ

تنها سه روز مهلت دارند

در چنین اوضاعی باید دید تراکتور و سرخابی ها طی روزهای آتی و سه روز باقی مانده جهت توافق یا تسویه با طلبکاران خود چه اقداماتی انجام خواهند داد و اصولا آیا از توان مالی مورد نیاز جهت حل این مسئله بزرگ برخوردار هستند یا نه. البته بعضی از باشگاهها طی روزهای اخیر در بعد پرده و بدون هیاهو با بعضی طلبکاران خود وارد مذاکره شده است اند تا بتوانند با گرفتن تخفیف با آنها به توافق برسند. در واقع حالا ملاک این نیست حتما با طلبکارانی توافق شود که طلب خود را به ای اف سی گزارش کرده اند بلکه تیم های حاضر در لیگ قهرمانان نباید هیچ بدهی ثبت شده است ای را در کشور عزیزمان ایران و در ای اف سی و فیفا داشته باشند. استقلال که با بیش از سی حکم صادر شده است و قطعی مواجه است در بعضی از پرونده ها به بازیکن هایی مثل امیرحسین صادقی و آرش برهانی هر کدام حدود بیش از یک میلیارد تومان بدهکار است (در مجموع بیش از دو میلیارد تومان) و باید در چنین وضعیتی با حدود سی طلبکار خود توافق کند. پرسپولیس هم مکلف است با تمامی شاکیانی که در ادوار متفاوت حکم گرفته اند تسویه کند. در مجموع شانس پرسپولیس جهت حضور در لیگ قهرمانان کمی زیاد از استقلال ارزیابی می شود آیا که این کلوب بدهی های کمتری به مربیان و بازیکنان سابق خود دارد.

باید دید تا دوشنبه هشتم آبان ماه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. سایت نود اطلاعات جامع تر و کاملتری دراین باره دارد ولی بنا به مصلحت نمایندگان کشور عزیزمان ایران از انتشار دقیق و جامع این اطلاعات صرف نظر می کند و امیدوار است طی روزهای باقیمانده همه فکری به حال این ماجرا کنند آیا که حل و فصل بیش از هشتاد پرونده بدهی که حکم قطعی صادر شده است شرط حضور چهار نماینده کشور عزیزمان ایران در آسیاست.

استقلال را از بین بردن شده است بدانید! ، تسویه یا جلب رضایت همه شاکیان قدیمی و تازه شرط حضور در لیگ آسیا

پیروزی دیلی

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | ایرانی | فوتبال | استقلال | استقلال | قهرمانان | پرسپولیس | پرسپولیس | تسویه حساب | تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs